Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1298479
10108
262
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Hölgy profilból, heliogravűr, papír, jelzett a heliogravűrön, 19×15 cm
1304259
10109
262
Láng Rudolf (1904-1991): Margitsziget. Rézkarc, karton, jelzett, sérült, 19×28 cm
1298451
10110
262
Fritzi Löw (1892-1975): Parkban. Színes litho, dúcon jelzett, papír, 10x8cm 1298454
10111
262
Fritzi Löw (1892-1975): Szalonban, színes litográfia, papír, jelzett a litográfián, 10,5×8cm
1302999
10112
262
Frans Masereel (1889-1972): A halál angyala. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 34x24 cm
1303020
10113
262
Frans Masereel (1889-1972): Félelem. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 34x24 cm
1302963
10114
262
36000
Markó Ernő (1868-1945): Tabán. Olaj, karton, 48×67 cm 1302146
10115
262
Marosán László (1955-): Vihar előtt. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×40 cm 1303451
10116
262
Maxescotti jelzéssel: 3 db csendélet festmény, olaj, farost, sérült keretben, 12×16 cm (3×) 1299099
10117
262
Márffy jelzéssel: Lila hegy. Olaj, farost, 60×75 cm 1298672
10118
262
Mcp jelzéssel: Csók. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 30×20 cm 1299372
10119
262
MCP jelzéssel: Táj lovassal. Olaj, falemez, 43×72 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF