Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1272627
10204
262
11000
Tóth Gábor (1967-): Nyár. Olaj, farost, jelzett keretben, 20×45 cm 1272610
10205
262
Tóth Gábor (1967-): Tisza. Olaj, vászon, jelzett keretben, 20×45 cm 1303875
10206
262
Tóth Sándor: Menóra. Olaj, vászon, jelzett, 30×25 cm 1298344
10207
262
Újházy jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez, 39×54 cm
1305415
10208
262
Varga Mátyás (1910-2002)Szeged, városháza. Linómetszet, jelzett, művész dedikációjával és aláírásával, 11x15 cm. 1305538
10209
262
Varga Mátyás (1910-2002): Karácsonyi üdvözlet, . linómetszet, jelzett, művész dedikációjával és aláírásával, 15x11 cm. 1304442
10210
262
Varsányi Pál (1902-1990): Berzsenyi: Búcsúzás. Fametszet, papír, jelzett, üdvözlő sorokkal, 7×6 cm 1247360
10211
262
Váradi Iván jelzéssel: Plakáttervek. 3 db, kollázs-vegyes technika, papír, 2 db jelzett, 23x15 cm 1237091
10212
262
15000
Vincze Győző (1925-2001): Szabadban, vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 32×42 cm
1300763
10213
262
Xantus Gyula (1919-1993): Őszi táj. Akvarell, papír, jelzett, szakadásokkal, 24x42 cm 1305254
10214
262
Ziffer jelzéssel: Gőzös a folyón, olaj, fa, sérült, 43×53,5 cm
1305187
10215
262
Zórád jelzéssel: Utcarészlet, vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 32,5×24,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF