Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 282

Tóth Gábor (1967-): Nyár. Olaj, farost, jelzett keretben, 20×45 cm
10204.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Tóth Gábor (1967-): Tisza. Olaj, vászon, jelzett keretben, 20×45 cm
10205.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Tóth Sándor: Menóra. Olaj, vászon, jelzett, 30×25 cm
10206.

Rufpreis:
5 000 HUF

Újházy jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez, 39×54 cm
10207.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Varga Mátyás (1910-2002)Szeged, városháza. Linómetszet, jelzett,  művész dedikációjával és aláírásával, 11x15 cm.
10208.

Rufpreis:
2 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Karácsonyi üdvözlet, . linómetszet, jelzett, művész dedikációjával és aláírásával, 15x11 cm.
10209.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varsányi Pál (1902-1990): Berzsenyi: Búcsúzás. Fametszet, papír, jelzett, üdvözlő sorokkal, 7×6 cm
10210.

Rufpreis:
1 600 HUF

Váradi Iván jelzéssel: Plakáttervek. 3 db, kollázs-vegyes technika, papír, 2 db jelzett, 23x15 cm
10211.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vincze Győző (1925-2001): Szabadban, vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 32×42 cm
10212.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Xantus Gyula (1919-1993): Őszi táj. Akvarell, papír, jelzett, szakadásokkal, 24x42 cm
10213.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ziffer jelzéssel: Gőzös a folyón, olaj, fa, sérült, 43×53,5 cm
10214.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zórád jelzéssel: Utcarészlet, vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 32,5×24,5 cm
10215.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF