Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1206484
10228
262
Olvashatatlan jelzéssel: Alpesi ház. Olaj, vászon, keretben, 62×48 cm 1302119
10229
262
Olvashatatlan jelzéssel: Bárkák a lagúnában, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 22×30,5 cm
1302124
10230
262
Olvashatatlan jelzéssel: Hajó sziklák közt, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 22×30,5 cm
1302136
10231
262
Olvashatatlan jelzéssel: Munka a rizsföldön, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 22×30,5 cm
1302132
10232
262
1302131
10233
262
1302139
10234
262
Olvashatatlan jelzéssel: Falu a vízparton, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 22×30,5 cm
1302143
10235
262
Olvashatatlan jelzéssel: Munka a rizsföldön, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 30,5×22 cm
1302197
10236
262
Olvashatatlan jelzéssel: Hajók a lagúnában, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 30,5×22 cm
1302192
10237
262
Olvashatatlan jelzéssel: Falu a vízparton, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 30,5×22 cm 1280170
10238
262
Olvashatatlan jelzéssel: Bujkáló szerelmesek. Olaj, vászon, keretben, 44×65 cm
1169323
10239
262
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, karton, keretben, 50×65 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF