Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1298807
10132
262
Nagy jelzéssel: Férfi portré. Olaj, papír, 55×40 cm 1221420
10133
262
Nagy jelzéssel: Harcos nő. Olaj, karton, 68×44 cm 1300008
10134
262
Nagy Árpád (1894-1959): Hódmezővásárhely. Klisé, papír, jelzett, 16x10 cm 1221272
10135
262
Naményi jelzéssel: Cigiző lány. Olaj, vászon, antik keretben, vászon kis lyuk, 40×30 cm 1305197
10136
262
Nádler jelzéssel: Alpesi táj, olaj, farost, fa keretben, 21,5×32 cm 1300851
10137
262
Neogrády jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon, keretben, 22×34 cm 1300836
10138
262
Neogrády jelzéssel: Őzgida. Olaj, karton, keretben, 23×29 cm 1305220
10139
262
Neogrády jelzéssel: Nyár, olaj, vászon, 60,5×80,5 cm 1302395
10140
262
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Találkozás. Tempera, karton, jelzett, üvegezett keretben, 21×27 cm
1302308
10141
262
8500
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Arcok, testek. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 29×22 cm 1299477
10142
262
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Táncoló páros. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 20x15 cm
1283989
10143
262
Cs. Németh Miklós (1934-2012): 5 db tusrajz, celluloid, részben jelzett, üvegezett keretben, 17×7 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF