Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 282

10036.

Rufpreis:
6 000 HUF

10037.

Rufpreis:
5 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Meghívó.  Rézkarc, papír, jelzett,  11×17 cm (2×)
10038.

Rufpreis:
1 200 HUF

Élesdy István (1912-1987): Szigligeti fák  Rézkarc, karton, jelzett, üvegezett keretben, 28×40 cm
10039.

Rufpreis:
2 000 HUF

Élő József: Jegesmedvék. Ceruza, papír, jelzett, 14x22 cm
10040.

Rufpreis:
1 200 HUF

1917 Falus Elek (1884-1950): IV. Károly király eskűjének első lapja. Lithográfia. 23x30 cm
10041.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fehér Ilona (1913-1983): Csongrád környéki táj. Rézkarc, papír, jelzett, 29×37 cm
10042.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fery Antal (1908-1944): 4 db ex libris, fametszet, papír, jelzettek, különböző méretben
10043.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fery Antal (1908-1944): 4 db ex libris, ebből 1db fametszet, 3db klisé+ 3db jelzett, különböző méretben cca 13x9cm és 15x12cm között
10044.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fery Antal (1908-1944): 4 db ex libris, ebből 3db fametszet, 2 jelzett+ 1db klisé, különböző méretben cca 6x6cm és 15x12cm között
10045.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fény jelzéssel: Rózsa. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben,  17×13 cm
10046.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fényes jelzéssel: Házikó a hídnál. Olaj, karton, 32×54 cm
10047.

Rufpreis:
5 000 HUF
23

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF