Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1301897
10048
262
Fogel jelzéssel: Patakparti fák. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm 1268048
10049
262
Gaál Domonkos (1940-2009): Virágok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×26 cm
1304677
10050
262
Gacs Gábor (1930- ): Napsütésben. Rézkarc, papír, 14×8,5 cm 1300086
10051
262
Gál Ferenc: Boldog új esztendőt! Rézkarc, papír, jelzett, 5x8 cm
1218062
10052
262
3400
Gálfi Ákos (1947-): Tanyaudvar. Olaj, farost, jelzett, keretben, 55×35 cm 1281407
10053
262
Gera Éva(1923-): Balatoni vitorlás. Színezett linó, papír, üvegezett keretben, 20x25 cm 1298154
10054
262
Göldnerné Ádám Mária: Tanya. Olaj, farost, 50×70 cm
1299991
10055
262
Gyulay jelzéssel: Vetés. Akvarell, papír, jelzett, 15x10 cm 1271467
10056
262
cca 1940 Gúnyrajz, grafika, HA jelzéssel. 14x11 cm. 1298559
10057
262
1945 Haranghy Jenő (1894-1951): "Nováky Ilona és Tompos Ernő házasságot kötöttek", klisé, 9x11cm 1298546
10058
262
Haranghy Jenő (1894-1951): Ádám László ex libris klisé, 8,5x13,5cm
1298542
10059
262
Haranghy Jenő (1894-1951):Pinterits Tibor ex libris klisé, 12x10cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF