Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1298684
10060
262
Haranghy Jenő (1894-1951): "1893 augusztus 5.- 1943 augusztus 5", klisé, 13x15cm
1298691
10061
262
Haranghy Jenő (1894-1951): "Rampacher Pál és felesége a jókívánatokat köszönik!", klisé, 10x17cm 1298676
10062
262
Haranghy Jenő (1894-1951): "Boldog ünnepeket kíván Haranghy Jenő és családja", klisé, 15x12cm 1298675
10063
262
Haranghy Jenő (1894-1951): "Boldog ünnepeket kíván Haranghy Jenő és családja", klisé, 12x15cm 1298678
10064
262
Haranghy Jenő (1894-1951): "Boldog ünnepeket kíván Haranghy Jenő és családja", klisé, jelzett, 17x10cm 1302450
10065
262
25000
Haranglábi Nemes József (1889-1976): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett, 50×60 cm
1301221
10066
262
50000
Harmann Béla (?-?): Birkák. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 40×50 cm 1256839
10067
262
1917 Helbing Ferenc (1870-1958): IV. Károly király hitlevelének borítója. Lithográfia. 23x30 cm 1300878
10068
262
Hertay Mária (1932): Vízparti növények. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 58×29 cm 1305211
10069
262
Hincz jelzéssel: Virágok, olaj, farost, 50×70 cm 1304975
10070
262
15000
Hornyik Zoltán (1960- ): Erdei fények, olaj, farost, keretben, 25×35 cm 1299206
10071
262
Holló jelzéssel: Áradó patak. Olaj, karton, 50×70 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF