Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 282

Haranghy Jenő (1894-1951):  "1893 augusztus 5.- 1943 augusztus 5", klisé, 13x15cm
10060.

Rufpreis:
1 000 HUF

Haranghy Jenő (1894-1951):  "Rampacher Pál és felesége a jókívánatokat köszönik!", klisé, 10x17cm
10061.

Rufpreis:
1 000 HUF

Haranghy Jenő (1894-1951):  "Boldog ünnepeket kíván Haranghy Jenő és családja", klisé, 15x12cm
10062.

Rufpreis:
1 000 HUF

Haranghy Jenő (1894-1951):  "Boldog ünnepeket kíván Haranghy Jenő és családja", klisé, 12x15cm
10063.

Rufpreis:
1 000 HUF

Haranghy Jenő (1894-1951):  "Boldog ünnepeket kíván Haranghy Jenő és családja", klisé, jelzett, 17x10cm
10064.

Rufpreis:
1 000 HUF

Haranglábi Nemes József (1889-1976): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett, 50×60 cm
10065.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

Harmann Béla (?-?): Birkák. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 40×50 cm
10066.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

1917 Helbing Ferenc (1870-1958): IV. Károly király hitlevelének borítója. Lithográfia. 23x30 cm
10067.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hertay Mária (1932): Vízparti növények. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 58×29 cm
10068.

Rufpreis:
3 000 HUF
26

Hincz jelzéssel: Virágok, olaj, farost, 50×70 cm
10069.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Hornyik Zoltán (1960- ): Erdei fények, olaj, farost, keretben, 25×35 cm
10070.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Holló jelzéssel: Áradó patak. Olaj, karton, 50×70 cm
10071.

Rufpreis:
4 000 HUF
14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF