Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1257954
10012
262
Bencze László (1907-1992): Szekeres táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×12 cm
1298351
10013
262
1299298
10014
262
Bene jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 70×40 cm 1305145
10015
262
Bihari jelzéssel: Vázlatok, ceruza, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 15×13 cm
1272682
10016
262
Bimbó Tamás (1968-): Tisza. Olaj, farost, jelzett, keretben, 20×30 cm 1269913
10017
262
1304421
10018
262
Bordás Ferenc (1911-1982): Január. Színes linó (kézi nyomat), papír, jelzett, 12×18 cm 1305051
10019
262
Bordás Ferenc(1911-1982): Budavári utca. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30x39 cm 1300992
10020
262
BP jelzéssel: Téli táj házzal. Olaj, karton, sérült, üvegezett keretben, 38×49 cm
1299083
10021
262
Breznay József (1916-2012): Ablak. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 29×38 cm 1302082
10022
262
Bubelényi László (1953-): Téli táj. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 30x40 cm
1298878
10023
262
Conrad Gyula (1877-1959): Parasztcsalád. Fametszet, dúcon jelzett, papír, 16x11cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF