Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1298385
10096
262
Kondor Béla (1931-1972): Bukott angyal. Rézkarc, papír, Jelzett. 9,5x8 cm 1304940
10097
262
Korányi Márton (?-?): Bsz.K.R..T. Járdaszigetet Világító "Koke" Lámpa-Oszlop, színezett tusrajz, jelzett,papír, 30x21cm, 3db 1298911
10098
262
Kornis jelzéssel: Alakuló forma. Olaj, vászon, 50×20 cm 1298487
10099
262
Korpács Lajos (?-?): Szomjas lovak. Olaj, falemez, jelzett, üvegezett keretben, 25×35 cm
1301942
10100
262
Koshey jelzéssel: Birds. Akvarell, papír, jelzett, 29x19 cm
1298895
10101
262
Kovács Géza (1938-): Szülőfalumból, linó, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett keretben, 19x24cm 1140974
10102
262
Kovács Imre (1944-): Tihanyi apátság. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
1298434
10103
262
Kozma Lajos (1884-1948): Jóslat. Cinkográfia, papír, jelzés jobbra lent. 20×17 cm. 1298440
10104
262
Kós Károly (1883-1977): Segesvár. Színes linómetszet, papír, jelzetlen, hátulján feliratozva, papírra ragasztva. 14×11 cm 1298442
10105
262
Kós Károly (1883-1977): Brassó. Színes linómetszet, papír, jelzetlen, hátulján feliratozva, papírra ragasztva. 11×11 cm 1303105
10106
262
Körösfői Kriesch Aladár (1863-1920): In megmoriam... Fametszet, papír, jelzett a dúcon, üvegezett keretben, 22x14 cm 1298477
10107
262
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Confetti. Heliogravűr, papír, jelzett a dúcon, 18x13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF