Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 282

Kondor Béla (1931-1972): Bukott angyal. Rézkarc, papír, Jelzett. 9,5x8 cm
10096.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Korányi Márton (?-?): Bsz.K.R..T. Járdaszigetet Világító "Koke" Lámpa-Oszlop, színezett tusrajz, jelzett,papír, 30x21cm, 3db
10097.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kornis jelzéssel: Alakuló forma. Olaj, vászon,  50×20 cm
10098.

Rufpreis:
2 000 HUF

Korpács Lajos (?-?): Szomjas lovak. Olaj, falemez, jelzett, üvegezett keretben, 25×35 cm
10099.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Koshey jelzéssel: Birds. Akvarell, papír, jelzett, 29x19 cm
10100.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kovács Géza (1938-): Szülőfalumból, linó, papír, jelzett,  paszpartuban, üvegezett keretben, 19x24cm
10101.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kovács Imre (1944-): Tihanyi apátság. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10102.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Jóslat. Cinkográfia, papír, jelzés jobbra lent. 20×17 cm.
10103.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Segesvár. Színes linómetszet, papír, jelzetlen, hátulján feliratozva, papírra ragasztva. 14×11 cm
10104.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Brassó. Színes linómetszet, papír, jelzetlen, hátulján feliratozva, papírra ragasztva. 11×11 cm
10105.

Rufpreis:
2 000 HUF

Körösfői Kriesch Aladár (1863-1920): In megmoriam... Fametszet, papír, jelzett a dúcon, üvegezett keretben, 22x14 cm
10106.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Confetti. Heliogravűr, papír, jelzett a dúcon, 18x13 cm
10107.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF