Olvashatatlan jelzéssel: Őszi táj. Rézkarc, papír, jelzett, 8,5x12 cm https://www.darabanth.com/de/262-Fernauktion/262.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~400051/Olvashatatlan-jelzessel-Oszi-taj-Rezkarc-papir-jelzett-8-5x12-cm~II1300102
1300102
10218
262
Rufpreis:
1 200 HUF 3,25 EUR , 3,75 USD
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Őszi táj. Rézkarc, papír, jelzett, 8,5x12 cm
: ekb