Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1215046
10096
257
1260998
10097
257
Koch Vilmos (1927-2006): Őszi erdő. Olaj, farost, jelzett, sérült keretben, 20×25 cm 1261731
10098
257
Kokgsi jelzéssel: Barna szálak. Vegyes technika, fa lemez, sérült, keretben, 29×33 cm 1248401
10099
257
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Vadvizes. Színes rézkarc 15/6, papír, jelzett, 22×15 cm
1149602
10100
257
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Leány portré. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 8,5×10 cm
1261207
10101
257
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Leány portré. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, körbevágva, 29×24 cm 1261726
10102
257
Kondor Lajos (1926-2006): Tabán. Rézkarc, papír, keretben, 30×39 cm 1211730
10103
257
Koronczi Endre (1968-): Törések. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 10,5×14 cm 1260122
10104
257
Koronczi Endre (1968-): Derékszög. Rézkarc, papír, jelzett, 15×25 cm 1261151
10105
257
Jan Korthals (1916-1972): Boulevard St. Denis. Színezett litográfia, jelzett a liton, üvegezett keretben, 28×18 cm 1261701
10106
257
Koszkol jelzéssel: Vitorlások. Olaj, karton, 23×31 cm 1250212
10107
257
Kosztolányi jelzéssel: Virágcsokor. Olaj, vászon, 36×45 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF