Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 260

10096.

Rufpreis:
10 000 HUF

Koch Vilmos (1927-2006): Őszi erdő. Olaj, farost, jelzett, sérült keretben, 20×25 cm
10097.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kokgsi jelzéssel: Barna szálak. Vegyes technika, fa lemez, sérült, keretben, 29×33 cm
10098.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Vadvizes. Színes rézkarc 15/6, papír, jelzett, 22×15 cm
10099.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10100.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Leány portré. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, körbevágva, 29×24 cm
10101.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kondor Lajos (1926-2006): Tabán. Rézkarc, papír, keretben, 30×39 cm
10102.

Rufpreis:
3 000 HUF

Koronczi Endre (1968-): Törések. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 10,5×14 cm
10103.

Rufpreis:
1 000 HUF

Koronczi Endre (1968-): Derékszög. Rézkarc, papír, jelzett, 15×25 cm
10104.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jan Korthals (1916-1972): Boulevard St. Denis. Színezett litográfia, jelzett a liton, üvegezett keretben, 28×18 cm
10105.

Rufpreis:
1 600 HUF
16

Koszkol jelzéssel: Vitorlások. Olaj, karton, 23×31 cm
10106.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kosztolányi jelzéssel: Virágcsokor. Olaj, vászon, 36×45 cm
10107.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF