https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 260
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1180752
10024
257
0
800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bihary jelzéssel: Erdő részlet II. Olaj, farost (hibákkal), üvegezett keretben, 14×20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1180751
10025
257
0
800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bihary jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, farost (apró hibákkal), üvegezett keretben, 14×14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1263207
10026
257
0
1600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bilá jelzéssel: Hazafelé. Tus-akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×31 cm 1259256
10027
257
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Blahos Rudolf (1917-1986): Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett, 26×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1242267
10028
257
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Boldizsár jelzéssel: ABBA, olaj, farost, 82,5×68,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1238004
10029
257
0
4600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Boross jelzéssel: Gyümölcscsendélet. Vegyes technika, farost, keretben, 37×67 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1226911
10030
257
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bódis jelzéssel: Anya és gyermeke. Olaj, vászon, antik keretben, 68×86 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1192801
10031
257
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Brenner jelzéssel: Női portré. Olaj, karton, keretben, 43×29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1209665
10032
257
0
800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Brenner Lászlóné: Kastély a dombok között. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 16×21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1177768
10033
257
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Conrad jelzéssel: Középkori városrészlet. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 21×33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1244673
10034
257
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Czene jelzéssel: Pihenő lány. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 50×38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1260118
10035
257
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Csalányi jelzéssel: Női fej. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 46×32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse