Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 260

10024.

Rufpreis:
800 HUF

10025.

Rufpreis:
800 HUF

Bilá jelzéssel: Hazafelé. Tus-akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×31 cm
10026.

Rufpreis:
1 600 HUF

Blahos Rudolf (1917-1986): Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett, 26×40 cm
10027.

Rufpreis:
3 000 HUF

Boldizsár jelzéssel: ABBA, olaj, farost, 82,5×68,5 cm
10028.

Rufpreis:
8 000 HUF

Boross jelzéssel: Gyümölcscsendélet. Vegyes technika, farost, keretben, 37×67 cm
10029.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

10030.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10031.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Brenner Lászlóné: Kastély a dombok között. Akvarell, papír, üvegezett keretben,  16×21 cm
10032.

Rufpreis:
800 HUF

10033.

Rufpreis:
4 000 HUF

Czene jelzéssel: Pihenő lány. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 50×38 cm
10034.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10035.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF