Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1214974
257
AB jelzéssel: Csendélet vázával.Akvarell, papír, üvegezett keretben, 50×34 cm
1247867
10001
257
28000
Ajtai Tamás (1952-): Tekintélyes örökség. Vegyes technika, farost, jelzett, 40×40 cm
1261829
10002
257
A.M. jelzéssel: Fej, Pasztell, papír, 30×26 cm
1233185
10003
257
Antal Ferenc: Pesthidegkút.Pasztell, karton, jelzett, üvegezett keretben, 50×35 1234305
10004
257
Ács jelzéssel: Házak. Tempera, karton, 18×27 cm
1261271
10005
257
Babese jelzéssel: Biskra. Kréta, papír, 24×16 cm 1261784
10006
257
Bansi jelzéssel: Libaetető kislány. Vegyes technika, papír, üvegezett sérült keretben, 23×30 cm
1133093
10007
257
Barabás jelzéssel: Férj és feleség portréja, olaj, vászon, 140,5×77 cm 1261978
10008
257
Barcsay jelzéssel: Női akt. Vegyes technika, falemez, 36×26 cm 1214863
10009
257
1192164
10010
257
1259604
10011
257
2009 Bálint Ferenc: Szent László legendája. Számozott, szignált rézkarc. 10,5x13,5 cm-es papíron.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF