Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1244056
10252
257
Jelzés nélkül: Utcarészlet. Fotó akvarellel színezve, papír, 8×11 cm 1190040
10253
257
Jelzés nélkül: Kandallónál. Vegyes technika, vászon, újszerű keretben, 64×42 cm
1196289
10254
257
Jelzés nélkül: Szántó paraszt. Akvarell, papír, 31×41 cm
1163957
10255
257
Szabó jelzéssel: Kikötői tájkép (William Turner után). Olaj, vászon, 40×50 cm 1247149
10256
257
Jelzés nélkül: Varrónő. Olaj, karton, sérült, 70×43 cm 1260905
10257
257
Emléklap. Hazánk felszabadulásának 25. évfordulójára, Márkus Zoltán részére. Jelzetlen rézkarccal. 1260948
10258
257
Régi, távol keleti falikép, akvarell, jelzett, feltekert, 117x32cm 1259555
10259
257
9 db ex libris különféle művészektől: Fery Antal, Rátkai György, stb., fametszet, papír, egy részük jelzett, különböző méretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF