Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1261814
10216
257
Olvashatatlan jelzéssel: Nyakláncos nő. Szén, papír, üvegezett keretben, 28×20 cm 1261713
10217
257
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi fej. Szén, papír, keretben, 40×27 cm
1261706
10218
257
Olvashatatlan jelzéssel: Fej. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 25×18 cm
1216315
10219
257
Olvashatatlan jelzéssel: Lovas. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 40×29 cm
1215741
10220
257
Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán terasz. Olaj, karton, antik keretben, 38×48 cm
1247227
10221
257
Olvashatatlan jelzéssel: Fekvő ember. Szén, papír, 40×60 cm
1247224
10222
257
Olvashatatlan jelzéssel: Ülő akt. Szén, papír, 60×40 cm
1175749
10223
257
Olvashatatlan jelzéssel: Házak. Pasztell, papír, 25×35 cm 1221847
10224
257
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti fák. Olaj, karton, keretben, 20×29 cm 1214981
10225
257
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Vadvirágok. Olaj, farost, keretben, 67×43
1216568
10226
257
24000
Olvashatatlan jelzéssel: Belauscht. Olaj, falemez, antik keretben, 14×10 cm
1216612
10227
257
Olvashatatlan jelzéssel: Napnyugta. Olaj, farost, 36×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF