Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1259211
10144
257
Németh András (1941-): Kert. Színes linó (E.A.), papír, jelzett, 50×28 cm 1248591
10145
257
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Kalapos férfi fej. Akvarell, papír, jelzett, 17×12 cm
1145077
10146
257
100
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Alakuló forma. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 12×9 cm
1163989
10147
257
1192142
10148
257
6500
Nyilassy jelzéssel: Pipázó. Olaj, karton, 46×34 cm 1259245
10149
257
Noémi jelzéssel: Páva. Vegyes technika, papír pauszpapír, 15×15 cm (2×) 1246223
10150
257
1239228
10151
257
3800
Papp jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×25 cm
1215757
10152
257
Paula jelzéssel: Utca részlet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 33×44 cm
1192066
10153
257
1261112
10154
257
PcsV jelzéssel: Fej. Olaj, papír, szakadással, 33×24 cm 1259367
10155
257
Pekáry jelzéssel: Figurák napsütésben. Tempera, karton, üvegezett keretben, 24×32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF