Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 260

Németh András (1941-): Kert. Színes linó (E.A.), papír, jelzett, 50×28 cm
10144.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Kalapos férfi fej. Akvarell, papír, jelzett, 17×12 cm
10145.

Rufpreis:
3 000 HUF

10146.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

10147.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyilassy jelzéssel: Pipázó. Olaj, karton, 46×34 cm
10148.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Noémi jelzéssel: Páva. Vegyes technika, papír pauszpapír, 15×15 cm (2×)
10149.

Rufpreis:
1 600 HUF

10150.

Rufpreis:
8 000 HUF

Papp jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×25 cm
10151.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Paula jelzéssel: Utca részlet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 33×44 cm
10152.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10153.

Rufpreis:
5 000 HUF

PcsV jelzéssel: Fej. Olaj, papír, szakadással, 33×24 cm
10154.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pekáry jelzéssel: Figurák napsütésben. Tempera, karton, üvegezett keretben, 24×32 cm
10155.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF