Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1259660
10168
257
Ruzicskay György (1896-1993): Fények, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31×23,5 cm 1259661
10169
257
Ruzicskay György (1896-1993): Összeomlás, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31×23,5 cm 1259638
10170
257
Ruzicskay György (1896-1993): Várakozás, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31×23,5 cm 1261214
10171
257
Salkovits O. Zoltán (1917-?): Teniszező. Grafika, papír, apró szakadással, 29×21 cm 1264401
10172
257
Schöffer, Nicolas (Miklós) (1912-1992): Kompozíció. 3 db. Vegyes technika, plexi, jelzett, 21,5×11 cm (3×) 1190125
10173
257
Séday jelzéssel: Női fej. Olaj, farost, festék lepattanásokkal, 34×27 cm
1175910
10174
257
3200
Smoll jelzéssel: Kalapos férfi. Olaj, karton, keretben, 20×15 cm
1262119
10175
257
Somogyi Imre (1918-1999): Alföldi táj. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×65 cm
1233271
10176
257
3200
Spányi jelzéssel: Patak. Vegyes technika, papír, 15×21 cm 1048158
10177
257
1164050
10178
257
Szabó jelzéssel: Vadászkutya. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm
1239019
10179
257
Szánthó jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon-karton, festék hibákkal, 48×38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF