Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1238019
10156
257
Pleidell jelzéssel: Modern város. Olaj, vászon, sérült, 50×70 cm
1221850
10157
257
4400
Pólya jelzéssel: Kisfiú az ablakban. Olaj, karton, keretben, 41×28 cm
1217596
10158
257
Pusztai jelzéssel: Sasmadár, pirográfia, fa, 20,5×30 cm
1075696
10159
257
1207004
10160
257
Anton Reinbold (1881-1968): Der liebe Agustin. Wien. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 43×21 cm 1201909
10161
257
15000
Reményi József (1887-1977): Budai házak 1934. Ceruza, papír (foltos), jelzett, üvegezett keretben, 23×31 cm
1216754
10162
257
Remsei jelzéssel: Kalapos férfi. Olaj, farost,
1261709
10163
257
Réti jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, farost, 44×60 cm 1214998
10164
257
1260096
10165
257
Rudnay jelzéssel: Pecázó. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 20×27 cm
1259640
10166
257
Ruzicskay György (1896-1993): Mészárlás, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31×23,5 cm 1259642
10167
257
Ruzicskay György (1896-1993): Hősi halál, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31×23,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF