Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 260

Pleidell jelzéssel: Modern város. Olaj, vászon, sérült,  50×70 cm
10156.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pólya jelzéssel: Kisfiú az ablakban. Olaj, karton, keretben, 41×28 cm
10157.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Pusztai jelzéssel: Sasmadár, pirográfia, fa, 20,5×30 cm
10158.

Rufpreis:
1 800 HUF

10159.

Rufpreis:
3 000 HUF

Anton Reinbold (1881-1968): Der liebe Agustin. Wien. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 43×21 cm
10160.

Rufpreis:
4 000 HUF

Reményi József (1887-1977): Budai házak 1934. Ceruza, papír (foltos), jelzett, üvegezett keretben, 23×31 cm
10161.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Remsei jelzéssel: Kalapos férfi. Olaj, farost,
10162.

Rufpreis:
5 000 HUF

Réti jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, farost,  44×60 cm
10163.

Rufpreis:
6 000 HUF

10164.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rudnay jelzéssel: Pecázó. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 20×27 cm
10165.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ruzicskay György (1896-1993): Mészárlás, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31×23,5 cm
10166.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Hősi halál, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31×23,5 cm
10167.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF