Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 260

Hornyánszky hagyatéki pecséttel jelzett 5 db tus rajz, papír, 30×21 cm
10084.

Rufpreis:
800 HUF

IH jelzéssel: Nagyvárosi félelem. Fametszet, papír, 25×17 cm
10085.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jeges jelzéssel: Bohóc a pódium mögött. Olaj, falemez, 48×62 cm
10086.

Rufpreis:
10 000 HUF

10087.

Rufpreis:
1 200 HUF

Judi jelzéssel: 2 db plakátterv, vegyes technika kollázs, egyik jelzett, 30×20-48×34 cm
10088.

Rufpreis:
1 600 HUF

Juszkó jelzéssel: Lovak. Olaj, farost, keretben, 43×30 cm
10089.

Rufpreis:
1 600 HUF

Karus jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon, 50×60 cm
10090.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kass János (1927-2010): Ophelia. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 37,5×28 cm
10091.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Katona jelzéssel: Alpesi táj. Tempera, papír, üvegezett keretben, 24×32 cm
10092.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kántor Antal (?-?): Portré. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×8 cm
10093.

Rufpreis:
12 000 HUF

10094.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

K. J. jelzéssel: Aktszobor terve, toll, papír, 29,5×21 cm
10095.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF