Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1222736
10084
257
Hornyánszky hagyatéki pecséttel jelzett 5 db tus rajz, papír, 30×21 cm 1234490
10085
257
IH jelzéssel: Nagyvárosi félelem. Fametszet, papír, 25×17 cm
1238022
10086
257
Jeges jelzéssel: Bohóc a pódium mögött. Olaj, falemez, 48×62 cm
1139851
10087
257
Jónás jelzéssel: Szivárvány. Pasztell, papír, üvegezett sérült antik keretben, 19×12 cm 1259336
10088
257
Judi jelzéssel: 2 db plakátterv, vegyes technika kollázs, egyik jelzett, 30×20-48×34 cm 1260105
10089
257
Juszkó jelzéssel: Lovak. Olaj, farost, keretben, 43×30 cm
1214965
10090
257
Karus jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon, 50×60 cm
1247032
10091
257
Kass János (1927-2010): Ophelia. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 37,5×28 cm
1260104
10092
257
Katona jelzéssel: Alpesi táj. Tempera, papír, üvegezett keretben, 24×32 cm
1264414
10093
257
Kántor Antal (?-?): Portré. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×8 cm
1232698
10094
257
14000
1259686
10095
257
K. J. jelzéssel: Aktszobor terve, toll, papír, 29,5×21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF