Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 260

Ducsai jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, keretben, 40×30 cm
10048.

Rufpreis:
3 000 HUF

Endrédy Sarolta (?-?): Csecsemő portré. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, 23×17 cm
10049.

Rufpreis:
1 600 HUF

Endrédy Sarolta (?-?): Kislány a labdával. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×20 cm
10050.

Rufpreis:
3 000 HUF

Endrődi István (1920-1988): Csábtánc, politikai karikatúra.  Papír, vegyes technika, jelzett. Ludas Matyiban jelent meg. 20x26 cm
10051.

Rufpreis:
8 000 HUF

Erdei jelzéssel: Visegrád (1907), olaj, farost, 37x38cm
10052.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ébner jelzéssel: Megrakott szekerek. vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 13×18 cm
10053.

Rufpreis:
4 000 HUF

10054.

Rufpreis:
6 000 HUF

10055.

Rufpreis:
12 000 HUF

10056.

Rufpreis:
6 000 HUF

10057.

Rufpreis:
5 000 HUF

10058.

Rufpreis:
4 000 HUF

10059.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF