Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1222913
10072
257
Gabor jelzéssel: Kubikusok. Olaj, fa, sérült, 90×69,5 cm
1259525
10073
257
Gartvai jelzéssel: Őzek, akvarell, karton, 24x33cm 1233462
10074
257
2200
Gémessi jelzéssel: Óvárosi utcarészlet. Olaj, karton, keretben, 23×17 cm
1248423
10075
257
1228433
10076
257
Gömböly József (1915-): Hátsóudvar. Kréta, merített papír, jelzett, 29×39 cm
1193148
10077
257
1260092
10078
257
Halápy jelzéssel: Házak. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 18×28 cm
1264282
10079
257
Háry jelzéssel: Vitorlás. Olaj, farost, 50×40 cm
1236506
10080
257
4600
Háry jelzésel: Vízparti kolostor. Olaj, karton, sérült keretben, 28×39 cm
1234502
10081
257
HI jelzéssel: Ház részlet. Fametszet, papír, 17×25 cm
1194828
10082
257
Hikádi jelzéssel: Tengerparti fa. Olaj, farost, 70×100 cm
1264330
10083
257
22000
Holló jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF