Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 260

Körtvélyessy Magdolna (1919-2007): Virágszirmok. Olaj, karton, jelzés nélkül, üvegezett keretben 15×10 cm
10108.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kőszeghy Judit  (reklám grafikus)  plakáttervek (15 db), kiadványa, 36×26 cm
10109.

Rufpreis:
6 000 HUF

Krizsán jelzéssel: Erdőszéli út, olaj, vászon, díszes fa keretben, 49×70 cm
10110.

Rufpreis:
10 000 HUF

Krizsán jelzéssel: Hegycsúcsok. Olaj, vászon, keretben, 50×62 cm
10111.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Laart jelzéssel:  Páva. Tűzzománc, rézlap, keretben, 20×15 cm
10112.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ladányi jelzéssel: Erőd. Olaj, farost, 33×47 cm
10113.

Rufpreis:
2 000 HUF

Macskássy Izolda (1945-): Éva az almával. Vegyes technika, selyem, üvegezett keretben, jelzett, 40×25 cm
10114.

Rufpreis:
8 000 HUF
25

Margit jelzéssel: Arcok. Nyomat, papír, hajtás nyommal, 20×20 cm
10115.

Rufpreis:
1 600 HUF

Frans Masereel (1889-1972): Halálos iramban, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 34×24,5 cm
10116.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

Frans Masereel (1889-1972): A halál a vesztőhelyen, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 34×24,5 cm
10117.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mattioni jelzéssel: Női portré. Akvarell-szén, papír, 60×40 cm
10118.

Rufpreis:
1 600 HUF
19

Márffy jelzéssel: Olvasó férfi. Olaj, farost, 55×43 cm
10119.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF