Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1228761
10108
257
Körtvélyessy Magdolna (1919-2007): Virágszirmok. Olaj, karton, jelzés nélkül, üvegezett keretben 15×10 cm
1264233
10109
257
Kőszeghy Judit (reklám grafikus) plakáttervek (15 db), kiadványa, 36×26 cm 1240127
10110
257
Krizsán jelzéssel: Erdőszéli út, olaj, vászon, díszes fa keretben, 49×70 cm
1264368
10111
257
Krizsán jelzéssel: Hegycsúcsok. Olaj, vászon, keretben, 50×62 cm
1264242
10112
257
Laart jelzéssel: Páva. Tűzzománc, rézlap, keretben, 20×15 cm
1155364
10113
257
Ladányi jelzéssel: Erőd. Olaj, farost, 33×47 cm 1261791
10114
257
Macskássy Izolda (1945-): Éva az almával. Vegyes technika, selyem, üvegezett keretben, jelzett, 40×25 cm 1249948
10115
257
Margit jelzéssel: Arcok. Nyomat, papír, hajtás nyommal, 20×20 cm
1259601
10116
257
Frans Masereel (1889-1972): Halálos iramban, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 34×24,5 cm 1259594
10117
257
Frans Masereel (1889-1972): A halál a vesztőhelyen, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 34×24,5 cm 1259226
10118
257
Mattioni jelzéssel: Női portré. Akvarell-szén, papír, 60×40 cm 1259340
10119
257
Márffy jelzéssel: Olvasó férfi. Olaj, farost, 55×43 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF