Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1259676
10132
257
MT jelzéssel: Női fej. Olaj, papír, karton, üvegezett keretben, 42×34 cm 1190112
10133
257
Nagy jelzéssel: Férfi portréja, szén, papír, 55×43 cm 1190122
10134
257
Nagy jelzéssel: Szarvas. Olaj, vászon, sérült vászon, sérült antik keretben, 48×67 cm
1190116
10135
257
Nagy jelzéssel: Idős asszony portréja, szén, papír, 56,5×43 cm 1190115
10136
257
Nagy jelzéssel: Ülő férfi, szén, papír, 61,5×43,5 cm 1190114
10137
257
Nagy jelzéssel: Utcaseprő, szén, papír, 62×43 cm 1247146
10138
257
H. Nagy jelzéssel: Téli életképek, 3 db, vegyes technika, papír, 2 db jelzett, 10,5×15 ill. 15×10,5 cm 1264349
10139
257
Nádler jelzéssel: Világítótorony. Olaj, karton, 75×55 cm
1236766
10140
257
Nemes jelzéssel: Szénaboglyák. Olaj, karton, sérült, 39×47 cm
1259402
10141
257
Neogrády jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, keretben, 18×23 cm 1259404
10142
257
Neogrády jelzéssel: Tanya gémeskúttal. Olaj, farost, keretben, 18×23 cm 1261719
10143
257
Négely jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 24×19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF