Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1261199
10204
257
Olvashatatlan jelzéssel: Piac. Rézkarc, papír, 22×13 cm
1260113
10205
257
Olvashatatlan jelzéssel: Gésa. Tempera, selyem, foltos, üvegezett keretben, 46×35 cm 1261153
10206
257
Olvashatatlan jelzéssel: Utca. Színezett litográfia, jelzett, üvegezett keretben, 10×8 cm
1235083
10207
257
Olvashatatlan jelzéssel: Női arc. Olaj, karton, sérült, 8×12 cm
1259390
10208
257
Olvashatatlan jelzéssel: Sárga ház. Olaj, karton, üvegezett keretben, 22×33 cm
1259360
10209
257
Olvashatatlan jelzéssel: Romos ház. Olaj, vászon, 37×34 cm 1234295
10210
257
Olvashatatlan jelzéssel: Emlékképek. Pasztell, papír, 29×20 cm
1211802
10211
257
Olvashatatlan jelzéssel: Kettős figura, Olaj, karton, 41×28 cm
1212946
10212
257
Olvashatatlan jelzéssel: Vadászatra indulás. Olaj, vászon, 40×30 cm
1209997
10213
257
Olvashatatlan jelzéssel: Egyiptomi fej. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 12×8 cm
1234763
10214
257
Olvashatatlan jelzéssel: Busók. Fametszet, papír, 12×8 cm, Ex libris Kata. Linó, papír, jelzett a dúcon, 21×15 cm
1263328
10215
257
Olvashatatlan jelzéssel: Kálvária. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 19×28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF