Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 260

Szász jelzéssel: Arc. Tus, papír, 9×8 cm
10180.

Rufpreis:
800 HUF

10181.

Rufpreis:
6 000 HUF

10182.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szobotka jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, karton, kis hibával, 57×48 cm
10183.

Rufpreis:
8 000 HUF

10184.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szőnyi jelzéssel: Erdőrészlet. Akvarell, papír, 51×36 cm
10185.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tibor jelzéssel: Városi fények. Olaj, vászon, 70×49 cm
10186.

Rufpreis:
8 000 HUF

Takáts Márton (1971- ): Gondor kapujában (J. R. R. Tolkien: A Gyűrűk Ura), rézkarc, papír, jelzett, számozott (20/XXX), paszpartuban, 20,5×30 cm
10187.

Rufpreis:
1 600 HUF
16

10188.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Tipary jelzéssel: Fő tér. Olaj, farost, restaurált, 67×49 cm
10189.

Rufpreis:
5 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Vihar közeledik. Rézkarc, papír jelzett, keretben 23×29 cm.
10190.

Rufpreis:
4 000 HUF

Váradi Iván jelzéssel: Plakáttervek. 3 db, kollázs-vegyes technika, papír, jelzett, 22x15 cm
10191.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF