Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1234276
10180
257
Szász jelzéssel: Arc. Tus, papír, 9×8 cm 1190129
10181
257
1190098
10182
257
1209789
10183
257
Szobotka jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, karton, kis hibával, 57×48 cm
1042848
10184
257
Szomolányi Karola (1948-): A fülbesúgó. Rézkarc, papír, jelzett, 14×19 cm 1234284
10185
257
Szőnyi jelzéssel: Erdőrészlet. Akvarell, papír, 51×36 cm
1259687
10186
257
Tibor jelzéssel: Városi fények. Olaj, vászon, 70×49 cm
1259365
10187
257
Takáts Márton (1971- ): Gondor kapujában (J. R. R. Tolkien: A Gyűrűk Ura), rézkarc, papír, jelzett, számozott (20/XXX), paszpartuban, 20,5×30 cm 1189066
10188
257
1216772
10189
257
Tipary jelzéssel: Fő tér. Olaj, farost, restaurált, 67×49 cm
1215770
10190
257
Varga Mátyás (1910-2002): Vihar közeledik. Rézkarc, papír jelzett, keretben 23×29 cm.
1247373
10191
257
Váradi Iván jelzéssel: Plakáttervek. 3 db, kollázs-vegyes technika, papír, jelzett, 22x15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF