Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 260

Vedres ill., Beck jelzéssel: Női aktok, grafikák, papír, 2db, 24x14cm, 26x20cm
10192.

Rufpreis:
1 200 HUF

Végvári Tamás (1962-): Csiga. Olaj, műanyaglemez, jelzett, üvegezett keretben, 36×36 cm
10193.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Vincze jelzéssel: Tehenek a lépcsőnél. Vegyes technika, papír, 28×21 cm
10194.

Rufpreis:
2 000 HUF

Werner jelzéssel: Dombos vidék. Olaj, karton (hullámos), 50×70 cm
10195.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Zádor István (1882-1963): Nyári utcarészlet. Litográfia, papír, jelzett a litón, kereteben, 18×26 cm
10196.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Budai látkép 1913. Litográfia, papír, jelzett a litón, üvegezett kereteben, 24×30 cm
10197.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Zeller jelzéssel: Ligetes táj. Olaj, farost, 50×65 cm
10198.

Rufpreis:
5 000 HUF

10199.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zorkóczy jelzéssel: Gólyák. Olaj, fa lemez, keretben, 40×50 cm
10200.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zotova (szovjet) jelzéssel: Hungerburg (ma: Narva-Joesuu, Észtország) tengerpartja, olaj, vászon (sérült), fa keretben, 41,5×64,5 cm
10201.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Olvashatatlan jelzéssel: Ülő akt, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 28×23,5 cm
10202.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Falusi idill, akvarell, papír kartonra kasírozva, 18x24cm
10203.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF