Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1259520
10192
257
Vedres ill., Beck jelzéssel: Női aktok, grafikák, papír, 2db, 24x14cm, 26x20cm 1264402
10193
257
Végvári Tamás (1962-): Csiga. Olaj, műanyaglemez, jelzett, üvegezett keretben, 36×36 cm
1234770
10194
257
Vincze jelzéssel: Tehenek a lépcsőnél. Vegyes technika, papír, 28×21 cm
1259674
10195
257
15000
Werner jelzéssel: Dombos vidék. Olaj, karton (hullámos), 50×70 cm
1249742
10196
257
Zádor István (1882-1963): Nyári utcarészlet. Litográfia, papír, jelzett a litón, kereteben, 18×26 cm
1247683
10197
257
9500
Zádor István (1882-1963): Budai látkép 1913. Litográfia, papír, jelzett a litón, üvegezett kereteben, 24×30 cm 1155484
10198
257
Zeller jelzéssel: Ligetes táj. Olaj, farost, 50×65 cm 1264303
10199
257
1259624
10200
257
Zorkóczy jelzéssel: Gólyák. Olaj, fa lemez, keretben, 40×50 cm 1238011
10201
257
Zotova (szovjet) jelzéssel: Hungerburg (ma: Narva-Joesuu, Észtország) tengerpartja, olaj, vászon (sérült), fa keretben, 41,5×64,5 cm
1259605
10202
257
Olvashatatlan jelzéssel: Ülő akt, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 28×23,5 cm 1261739
10203
257
Olvashatatlan jelzéssel: Falusi idill, akvarell, papír kartonra kasírozva, 18x24cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF