Végvári Tamás (1962-): Csiga. Olaj, műanyaglemez, jelzett, üvegezett k... https://www.darabanth.com/de/257-Fernauktion/257.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Vegvari-Tamas-1962-Csiga-Olaj-muanyaglemez-jelzett-uvegezett-keretben-36C39736-cm~II1264402
1264402
10193
257
Rufpreis:
16 000 HUF 43,36 EUR , 50,00 USD
Beschreibung: Végvári Tamás (1962-): Csiga. Olaj, műanyaglemez, jelzett, üvegezett keretben, 36×36 cm
: vörös_iván