https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 260
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1192826
10228
257
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Katedrális. Olaj, vászon, keretben, 50×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1194819
10229
257
0
4200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Nyaraló. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 31×33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1155573
10230
257
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Tornyok. Olaj, papír, keretben, 42×33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1189113
10231
257
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok, házak. Olaj, karton(sérült), 41×28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1189049
10232
257
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Olaj, vászon (sérült), 32×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1151542
10233
257
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 42×25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1190045
10234
257
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok a fánál. Olaj (sérült), farost, 42×39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1179061
10235
257
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Balogh jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, vászon, 60×80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1159741
10236
257
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Ábrándozó lány. Pasztell, papír (szakadással), üvegezett keretben, 50×70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1060603
10237
257
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Házak a domboknál. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1062772
10238
257
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Münchner Volsänger und Volksleben 1912. Grafit, karton, foltos, 52×37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1139038
10239
257
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, farost, keretben, 40×100 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse