Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1213775
10060
257
26000
Ék Sándor (1902-1975): Erosz a börtönben. Női akt sorozat 6 db vázlatrajz. Ceruza, papír, jelzett. Méret kb: 44x30 cm
1213772
10061
257
Ék Sándor (1902-1975): Fürdőző. Női akt. Ceruza, papír, jelzett. Képméret: 35x57 cm 1213767
10062
257
4800
Ék Sándor (1902-1975): Fürdőző. Női akt. Rézkarc, papír, jelzett, 40×20 cm
1145556
10063
257
24000
1259614
10064
257
Farkasházy jelzéssel: Vitorlás. Pasztell, merített papír, keretben, 50×40 cm
1261710
10065
257
Farkasházy jelzéssel: Kőhíd. Olaj, karton, 40×60 cm
1250147
10066
257
Fenyvesi Márta: (1956-): Titkos kert. Nyomat, papír, 9×6 cm
1250144
10067
257
Fenyvesi Márta: (1956-): Királyfi madárral. Nyomat, papír, 13×9 cm
1264413
10068
257
14000
Ferenczy Valér (1885-1954): Ülő férfi. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett keretben, 21×15 cm 1243109
10069
257
Fényes jelzéssel: Házudvar. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm 1250184
10070
257
1197045
10071
257
Friedrich Gábor (?-?): 3 db különféle plakáttervek, vegyes technika, papír, különböző méretben, kis szakadásokkal, felcsavarva, 50×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF