Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1232988
10036
257
Csavlek András (1942-): Sopron. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×44 cm 1259626
10037
257
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×36 cm 1210977
10038
257
Decsi Ilona (1950-): Fák. Rézkarc, papír (ki szakadással), jelzett, felcsavarva, 29×39 cm 1263196
10039
257
Demáné jelzéssel: Lovasszán. Tus-akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×31 cm 1260109
10040
257
Derkovits jelzéssel: Női akt. Olaj, falemez, 40×52 cm 1174588
10041
257
Deseius jelzéssel: Csók. Olaj, vászon, 50×38 cm
1228392
10042
257
Dézsi Éva (1929-): Rozsomák. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×14 cm
1262131
10043
257
D.J. jelzéssel: Dobozos csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×42 cm
1261803
10044
257
D.J jelzéssel: Alfred Hitchcock. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, üvegezett keretben, 26×37 cm
1133087
10045
257
1259354
10046
257
D.P. jelzéssel: Sárga, fekete. Olaj, farost, 50×31 cm 1259343
10047
257
D.P. jelzéssel: Fehér, szürke, fekete. Kollázs-olaj, farost, 21×38 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF