Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 260

Csavlek András (1942-): Sopron. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×44 cm
10036.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×36 cm
10037.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Decsi Ilona (1950-): Fák. Rézkarc, papír (ki szakadással), jelzett, felcsavarva, 29×39 cm
10038.

Rufpreis:
2 000 HUF

Demáné jelzéssel: Lovasszán. Tus-akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×31 cm
10039.

Rufpreis:
1 600 HUF

Derkovits jelzéssel: Női akt. Olaj, falemez, 40×52 cm
10040.

Rufpreis:
8 000 HUF

Deseius jelzéssel: Csók. Olaj, vászon, 50×38 cm
10041.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dézsi Éva (1929-): Rozsomák. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×14 cm
10042.

Rufpreis:
1 000 HUF

D.J. jelzéssel: Dobozos csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×42 cm
10043.

Rufpreis:
6 000 HUF

D.J jelzéssel: Alfred Hitchcock. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, üvegezett keretben, 26×37 cm
10044.

Rufpreis:
1 600 HUF

10045.

Rufpreis:
1 600 HUF

D.P. jelzéssel: Sárga, fekete. Olaj, farost, 50×31 cm
10046.

Rufpreis:
1 600 HUF

D.P. jelzéssel: Fehér, szürke, fekete. Kollázs-olaj, farost, 21×38 cm
10047.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF