Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1192327
10012
257
1261565
10013
257
Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlások, olaj, karton, üvegezett keretben, 24x33cm 1261563
10014
257
Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlások, olaj, karton, üvegezett keretben, 24x33cm 1261567
10015
257
Bánfi jelzéssel: Ligeti sétány olaj, karton, üvegezett keretben, 23x32cm 1226066
10016
257
Bánsági András: 3 db ex libris és kisgrafika. Linó, papír, jelzett, ~16×11 cm 1247531
10017
257
Bánsági András (1934-1993): Ex libris Béres Ferenc, klisé, papír, jelzett a klisén, üvegezett keretben, 27×20 cm 1261823
10018
257
Benczúr jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, sérült üvegezett keretben, 39×28 cm
1260098
10019
257
Benczúr jelzéssel: Virágcsendélet. Gouache, papír, üvegezett keretben, 24×32 cm 1264275
10020
257
Berely jelzéssel: Férfi fej. Vegyes technika, karton, keretben, 31×22 cm
1259636
10021
257
Berkes jelzéssel: Esti utcarészlet. Olaj, falemez, 55×65 cm 1259232
10022
257
Biai jelzéssel: Sportoló nők. Akvarell-ceruza, papír, gyűrött, 28×49 cm 1133092
10023
257
Bihari jelzéssel: A törött hegedű, olaj, vászon, 90×140cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF