Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 260

10012.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlások, olaj, karton, üvegezett keretben, 24x33cm
10013.

Rufpreis:
2 000 HUF

10014.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bánfi jelzéssel: Ligeti sétány olaj, karton, üvegezett keretben, 23x32cm
10015.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bánsági András: 3 db ex libris és kisgrafika. Linó, papír, jelzett, ~16×11 cm
10016.

Rufpreis:
800 HUF

Bánsági András (1934-1993): Ex libris Béres Ferenc, klisé, papír, jelzett a klisén, üvegezett keretben, 27×20 cm
10017.

Rufpreis:
1 000 HUF

Benczúr jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, sérült üvegezett keretben, 39×28 cm
10018.

Rufpreis:
5 000 HUF

Benczúr jelzéssel: Virágcsendélet. Gouache, papír, üvegezett keretben, 24×32 cm
10019.

Rufpreis:
3 000 HUF

Berely jelzéssel: Férfi fej. Vegyes technika, karton, keretben, 31×22 cm
10020.

Rufpreis:
3 000 HUF

Berkes jelzéssel: Esti utcarészlet. Olaj, falemez, 55×65 cm
10021.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Biai jelzéssel: Sportoló nők. Akvarell-ceruza, papír, gyűrött, 28×49 cm
10022.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bihari jelzéssel: A törött hegedű, olaj, vászon, 90×140cm
10023.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF