Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1176743
10208
249
Sulyok Gabriella (1939-): Budapest életkép. Rézkarc, papír, jelzett, 26×30 cm
1048158
10209
249
1161793
10210
249
id. Swierkiewicz Róbert (1914-2002): Vízparti táj, olaj-vászon, sérült, 40x50cm 514710
10211
249
9500
1157588
10212
249
Gy.Molnár István (1933-): Munkástanács ülése 1919. Rézkarc, papír, jelzett, 19×28 cm 1157438
10213
249
5500
Szalay Lajos (1909-1995): Petőfi. Szita, papír, jelzett a szitán, üvegezett keretben, 40×60 cm 1192944
10214
249
Szalay jelzéssel: Cigánytábor, rézkarc, papír, jelzett, 17x24cm 1189838
10215
249
Szántó jelzéssel: Csizmás kandúr (11 db jelenet). Vegyes technika, fólia, 14×14 cm 1189115
10216
249
Szász jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, papír, d:15,5 cm 1190129
10217
249
1189604
10218
249
22000
Szász Endre (1926-2003): Illusztráció. Tus, papír, üvegezett keretben, 12×15 cm
1190096
10219
249
13000
Szász Endre (1926-2003): Alvó ember. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 7×10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF