Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 322

Sulyok Gabriella (1939-): Budapest életkép. Rézkarc, papír, jelzett, 26×30 cm
10208.

Rufpreis:
5 000 HUF

10209.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

id. Swierkiewicz Róbert (1914-2002): Vízparti táj, olaj-vászon, sérült, 40x50cm
10210.

Rufpreis:
4 000 HUF

10211.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Gy.Molnár István (1933-): Munkástanács ülése 1919. Rézkarc, papír, jelzett, 19×28 cm
10212.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szalay Lajos (1909-1995): Petőfi. Szita, papír, jelzett a szitán, üvegezett keretben, 40×60 cm
10213.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Szalay jelzéssel: Cigánytábor, rézkarc, papír, jelzett, 17x24cm
10214.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szántó jelzéssel: Csizmás kandúr (11 db jelenet). Vegyes technika, fólia, 14×14 cm
10215.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szász jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, papír, d:15,5 cm
10216.

Rufpreis:
1 600 HUF

10217.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Illusztráció. Tus, papír, üvegezett keretben, 12×15 cm
10218.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Szász Endre (1926-2003): Alvó ember. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 7×10 cm
10219.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF