Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1192893
10256
249
Olvashatatlan jelzéssel: Házak a domboldalon. Vegyes technika, karton, 30×24 cm 1190079
10257
249
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, újszerű kerettel, 38×28 cm 1189631
10258
249
Olvashatatlan jelzéssel: Merengő lány. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 16×13 cm
1188582
10259
249
Olvashatatlan jelzéssel: Alpesi házak. Olaj, karton, keretben, 23×31 cm 1188572
10260
249
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti fák. Olaj, karton, keretben, 21×27 cm 1188551
10261
249
Olvashatatlan jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, vászon, 30×47 cm 1189075
10262
249
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost (sérült), 31×25 cm
1188802
10263
249
Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet (Fő utca?). Rézkarc. papír, keretben, 38×25 cm 1189049
10264
249
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Olaj, vászon (sérült), 32×40 cm
1189113
10265
249
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok, házak. Olaj, karton(sérült), 41×28 cm
1190047
10266
249
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon, 50×70 cm
1190045
10267
249
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok a fánál. Olaj (sérült), farost, 42×39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF