Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1128065
10316
249
Jelzés nélkül: Szent Imre bál február 11, plakátterv, vegyes technika, papír, 107×67 cm
1150982
10317
249
Jelzés nélkül: Színek, formák. Olaj, karton, keretben, 45×60 cm
1155511
10318
249
Jelzés nélkül: Vitorlások. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 47×70 cm
1135462
10319
249
Jelzés nélkül: Mária a kis Jézussal. Erdélyi festett üveg ikon, antik keretben 38×28 1192774
10320
249
3400
Jelzés nélkül: Téli falu. Olaj, farost, 20×30 cm 1197875
10321
249
6 db ex libris: Nagy Árpád, Z. Gács György, Kertes Kolmann Jenő, Fery Antal, Strebenc Károly, kettő jelzett 1188803
10322
249
Vegyes ex libris tétel, összesen 1db, ebből 2db metszet (1db dúcon jelzett), 4db klisé, és 5db bélyeg 1189892
10323
249
Vegyes ex libris tétel, 5db ebből 2 dúcon jelzett, vegyes méretben és minőségben, 1197198
10324
249
2 db réz nyomólemez Rudolf Fretz (1863-1931) illetve Menyhárt József (1901-1976) egy-egy rézkarcával, jelzettek a lemezen, különböző méretben 1170558
10325
249
Japán metszet, jelzett, üvegezett keretben, 24x12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF