Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 322

Jelzés nélkül: Szent Imre bál február 11, plakátterv, vegyes technika, papír, 107×67 cm
10316.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Színek, formák. Olaj, karton, keretben, 45×60 cm
10317.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Vitorlások. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 47×70 cm
10318.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: Mária a kis Jézussal. Erdélyi festett üveg ikon, antik keretben 38×28
10319.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Téli falu. Olaj, farost, 20×30 cm
10320.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

6 db ex libris: Nagy Árpád, Z. Gács György, Kertes Kolmann Jenő, Fery Antal, Strebenc Károly, kettő jelzett
10321.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes ex libris tétel, összesen 1db, ebből 2db metszet (1db dúcon jelzett), 4db klisé, és 5db bélyeg
10322.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vegyes ex libris tétel, 5db ebből 2 dúcon jelzett, vegyes méretben és minőségben,
10323.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db réz nyomólemez Rudolf Fretz (1863-1931) illetve Menyhárt József (1901-1976) egy-egy rézkarcával, jelzettek a lemezen, különböző méretben
10324.

Rufpreis:
2 000 HUF

Japán metszet, jelzett, üvegezett keretben, 24x12 cm
10325.

Rufpreis:
1 600 HUF
14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF