Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1193017
10304
249
Jelzés nélkül: Angyali üdvözlet, olaj farost, 24x31cm 1123091
10305
249
Jelzés nélkül: Pipázó. Olaj, vászon, sérült keretben, 42×32 cm 1189037
10306
249
Jelzés nélkül: Miki egér a parton. Olaj, farost, 121×121 cm
1190046
10307
249
Jelzés nélkül: Fürdés után. Olaj, karton, keretben, 34×27 cm 1196977
10308
249
Jelzés nélkül: Hegyi folyó. Vegyes technika, karton, üvegezett antik keretben, 22×15 cm 1196984
10309
249
Jelzés nélkül: Az utolsó ház. Vegyes technika, karton, üvegezett antik keretben, 15×22 cm 1196289
10310
249
Jelzés nélkül: Szántó paraszt. Akvarell, papír, 31×41 cm
1196364
10311
249
Jelzés nélkül: Vajdahunyad vára. Olaj, vászon, festék lefolyásokkal, 48×65 cm 1168834
10312
249
Jelzés nélkül: Tábortűz. Akvarell, tus. Publikált grafika. 28x32 cm (kisebb hajtásnyomokkal)
1168844
10313
249
1168842
10314
249
Jelzés nélkül: Karikatúra (Ludas Matyiban publikált). Vegyes technika, papír, 24×30 cm
1195868
10315
249
Jelzés nélkül: Fekete villám. Olaj, karton, 40×13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF