Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1179242
10280
249
Olvashatatlan jelzéssel: Éjszakai halászat. Olaj, vászon, 47×38 cm 1194819
10281
249
Olvashatatlan jelzéssel: Nyaraló. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 31×33 cm
1198068
10282
249
Olvashatatlan jelzéssel: Varrólány. Olaj, karton, üvegezett keretben, 50×40 cm 1198356
10283
249
Olvashatatlan jelzéssel: Lápos vidék. Akvarell, papír, 36×50 cm 1191408
10284
249
Olvashatatlan jelzéssel: Templom. Akvarell, papír, 49×34 cm 1155573
10285
249
17000
1174571
10286
249
Olvashatatlan jelzéssel: Lányka a fánál. Olaj, fa lemez, keretben, 35×38 cm
1151542
10287
249
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 42×25 cm
1155481
10288
249
Olvashatatlan jelzéssel: Őzike. Akvarell, papír, keretben, 37×28 cm
1175749
10289
249
Olvashatatlan jelzéssel: Házak. Pasztell, papír, 25×35 cm
1164065
10290
249
Olvashatatlan jelzéssel: Szarvasbőgés. Olaj, vászon (sérült), keretben, 80×60 cm 1174921
10291
249
Olvashatatlan jelzéssel: Gombászok az erdőn, olaj, fa, üvegezett fa keretben, 19×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF