Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 322

10183.

Rufpreis:
6 000 HUF

Reich Károly (1922-1988): Lány paripával. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×21 cm
10184.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Remsey jelzéssel: Cafe. Olaj, falemez, apró hibákkal, 65×56 cm
10185.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Remsey jelzéssel: Le Dome. Olaj, falemez, apró hibákkal, 79×59 cm
10186.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Révész Kornél (1885-1944):Ex libris, Dr.Adv. Lustig István. Rézkarc, papír, jelzett, 12×8 cm
10187.

Rufpreis:
4 000 HUF

Révész Kornél (1885-1944): Ex libris, Bauer Imre. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7×12 cm
10188.

Rufpreis:
2 400 HUF

(Radványi) Román Károly (1900-1957): Ex libris, Kolozs Lajos. Rézkarc, papír, jelzett, 14×11 cm
10189.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Roth jelzéssel: Vitorlás a tavon. Olaj, vászon, keretben, 34×60 cm
10190.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rozsnyói Czynk Ervin (?-?): Őzek a tisztáson. Olaj, vászon, 39×50 cm
10191.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Rónai jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 28×23 cm
10192.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sárközy Zoltán (1910-): Balatoni Hangulat. Akvarell, papír, paszpartuban, 35,5x47,5cm
10193.

Rufpreis:
6 000 HUF

Séday jelzéssel: Virág csendélet, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 37×26,5 cm
10195.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF