Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1075696
10183
249
1137882
10184
249
9500
Reich Károly (1922-1988): Lány paripával. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×21 cm 1196692
10185
249
14000
Remsey jelzéssel: Cafe. Olaj, falemez, apró hibákkal, 65×56 cm 1196387
10186
249
15000
Remsey jelzéssel: Le Dome. Olaj, falemez, apró hibákkal, 79×59 cm 1197806
10187
249
Révész Kornél (1885-1944):Ex libris, Dr.Adv. Lustig István. Rézkarc, papír, jelzett, 12×8 cm 1197812
10188
249
Révész Kornél (1885-1944): Ex libris, Bauer Imre. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7×12 cm
1197803
10189
249
2200
(Radványi) Román Károly (1900-1957): Ex libris, Kolozs Lajos. Rézkarc, papír, jelzett, 14×11 cm
1191526
10190
249
Roth jelzéssel: Vitorlás a tavon. Olaj, vászon, keretben, 34×60 cm 1188790
10191
249
9500
Rozsnyói Czynk Ervin (?-?): Őzek a tisztáson. Olaj, vászon, 39×50 cm
1196990
10192
249
Rónai jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 28×23 cm 1176113
10193
249
Sárközy Zoltán (1910-): Balatoni Hangulat. Akvarell, papír, paszpartuban, 35,5x47,5cm 1132893
10195
249
Séday jelzéssel: Virág csendélet, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 37×26,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF