Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1197351
10171
249
30000
Orsos Teréz (1956-): Magányosan. Olaj, farost, jelzett, 48×28 cm 1128046
10172
249
ifj. Papp Vilmos (?-?): Ablaküveg terv, 1:10, vegyes technika, papír, 50×33 cm 1197800
10173
249
2200
Parobek Alajos (1896-1947): Ex Musici, Weisz Imre. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 7×11 cm
1192066
10174
249
1189389
10175
249
1190020
10176
249
Pásztori G. jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír,kissé viseltes szélekkel, 37x27cm 1192643
10177
249
Perényi jelzéssel: Utcarészlet, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 20,5×26,5 cm
1191348
10178
249
11000
Petrovszky Pál (1923-2013): Női akt. Vegyes technika, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 65×44 cm
1190493
10179
249
Poll jelzéssel: Enteriőr. Vegyes technika, papír, fa keretben, foltos, 30×42 cm
1190487
10180
249
Poll jelzéssel: Ház. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, foltos, 30×42 cm
1168801
10181
249
1168790
10182
249
Pusztai Pál (1919-1970): Álarcosbál. Papír, vegyes technika, jelzett, 18x22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF