Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1189621
10122
249
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció. Fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 13×11 cm 1189642
10123
249
Kontuly Béla (1904-1983): Olasz tájkompozíció (Illusztráció) Litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 19×13 cm
1188609
10124
249
Korb jelzéssel: Női akt, grafit, papír, paszpartuban, 38×49 cm
1188602
10125
249
15000
Kopasz Tamás (1958- ): Piroska 1985, szitanyomat, papír, jelzett, 69,5×49,5 cm 1190468
10127
249
15000
Koszta jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 60×50 cm 1190474
10128
249
14000
Koszta jelzéssel: Alpesi táj csónakázóval. Olaj, vászon, keretben, 50×70 cm
1189943
10129
249
15000
Koszta jelzéssel: Bóbiskoló asszony. Olaj, vászon, 70×50 cm 1197738
10130
249
Kónya Zoltán (1891-?): Siófok, kézzel rajzolt kihajtható prospektus terv, cca 1930, vegyes technika, papír, jelzett, 25×12/35 cm 1174220
10131
249
Kukán jelzéssel: Gyártelep. Olaj, fa lemez, 31×44 cm
1196529
10132
249
L. jelzéssel: Modellek különböző ruhákban, vegyes technika, papír, 4db, 30x21cm 1155364
10133
249
Ladányi jelzéssel: Erőd. Olaj, farost, 33×47 cm
1130907
10134
249
Ladányi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, dekoratív keretben, 50×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF