Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 322

Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció. Fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 13×11 cm
10122.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kontuly Béla (1904-1983): Olasz tájkompozíció (Illusztráció) Litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 19×13 cm
10123.

Rufpreis:
6 000 HUF

Korb jelzéssel: Női akt, grafit, papír, paszpartuban, 38×49 cm
10124.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Kopasz Tamás (1958- ): Piroska 1985, szitanyomat, papír, jelzett, 69,5×49,5 cm
10125.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Koszta jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 60×50 cm
10127.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Koszta jelzéssel: Alpesi táj csónakázóval. Olaj, vászon, keretben, 50×70 cm
10128.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Koszta jelzéssel: Bóbiskoló asszony. Olaj, vászon, 70×50 cm
10129.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kónya Zoltán (1891-?): Siófok, kézzel rajzolt kihajtható prospektus terv, cca 1930, vegyes technika, papír, jelzett, 25×12/35 cm
10130.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kukán jelzéssel: Gyártelep. Olaj, fa lemez, 31×44 cm
10131.

Rufpreis:
6 000 HUF

L. jelzéssel: Modellek különböző ruhákban, vegyes technika, papír, 4db, 30x21cm
10132.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ladányi jelzéssel: Erőd. Olaj, farost, 33×47 cm
10133.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ladányi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, dekoratív keretben, 50×40 cm
10134.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF