Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1132896
10098
249
Háry jelzéssel: Őszi erdő, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 32,5×24,5 cm 1175681
10099
249
Helbing Ferenc (1870-1958): Városligeti-híd. Rézkarc, papír, jelzett, foltos-hibás, 21×28 cm
1194828
10100
249
Hikádi jelzéssel: Tengerparti fa. Olaj, farost, 70×100 cm
1137894
10101
249
1192650
10102
249
Hollósy jelzéssel: Varrónő. Olaj, vászon, keretben, 40×33 cm 1195349
10103
249
Horváth Endre (1896-1954), grafikus, bankjegytervező: Karácsonyi, újévi üdvözlőlap, rézkarc, jelzett, képméret: 14x11cm 1154596
10104
249
Imre István: Sűrű erdő. Rézkarc, papír, jelzett, 28×38 cm 1189063
10105
249
Iritz jelzéssel: Pipázó. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 33×24 cm 1189522
10106
249
Istokovits Kálmán (1898-1990): Vázlat. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 16×11 cm
1198373
10107
249
Ifj. Iván Szilárd (1955-): Öböl. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×30 cm
1197203
10108
249
Iván Szilárd (1912-1988): Támaszkodó. Rézkarc, papír, jelzett, feltekerve, 18x9 cm
1196729
10109
249
Jakobovits Arthur: Önarckép. Tus, papír, jelzett, 17x11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF