Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 322

Háry jelzéssel: Őszi erdő, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 32,5×24,5 cm
10098.

Rufpreis:
2 000 HUF

Helbing Ferenc (1870-1958): Városligeti-híd. Rézkarc, papír, jelzett, foltos-hibás, 21×28 cm
10099.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hikádi jelzéssel: Tengerparti fa. Olaj, farost, 70×100 cm
10100.

Rufpreis:
12 000 HUF

10101.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollósy jelzéssel: Varrónő. Olaj, vászon, keretben, 40×33 cm
10102.

Rufpreis:
12 000 HUF

Horváth Endre (1896-1954), grafikus, bankjegytervező: Karácsonyi, újévi üdvözlőlap, rézkarc, jelzett, képméret: 14x11cm
10103.

Rufpreis:
4 000 HUF

Imre István: Sűrű erdő. Rézkarc, papír, jelzett, 28×38 cm
10104.

Rufpreis:
1 200 HUF

Iritz jelzéssel: Pipázó. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 33×24 cm
10105.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Istokovits Kálmán (1898-1990): Vázlat. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 16×11 cm
10106.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ifj. Iván Szilárd (1955-): Öböl. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×30 cm
10107.

Rufpreis:
4 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Támaszkodó. Rézkarc, papír, jelzett, feltekerve, 18x9 cm
10108.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jakobovits Arthur: Önarckép. Tus, papír, jelzett, 17x11 cm
10109.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF