Horváth Endre (1896-1954), grafikus, bankjegytervező: Karácsonyi, újév... https://www.darabanth.com/de/249-Fernauktion/249.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~200001/Horvath-Endre-1896-1954-grafikus-bankjegytervezo-Karacsonyi-ujevi-udvozlolap-rezkarc~II1195349
1195349
10103
249
Beschreibung: Horváth Endre (1896-1954), grafikus, bankjegytervező: Karácsonyi, újévi üdvözlőlap, rézkarc, jelzett, képméret: 14x11cm