Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1176466
10110
249
Jándi jelzéssel: Házak, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 29×41,5 cm 1193138
10111
249
Jándy jelzéssel: Utcarészlet. Pasztell, papír, 23×35 cm 1139851
10112
249
1177408
10113
249
Kass János (1927-2010): Két fej. Rézkarc, papír, jelzett, 42×24 cm 1132885
10114
249
Kádár jelzéssel: Liget, olaj, fa, 32×45,5 cm 1188577
10115
249
Kállay jelzéssel: Tél a határon. Olaj, karton, keretben, 21×27 cm 1197617
10116
249
Klein jelzéssel: Macskakő lerakók. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 20×29 cm 1197006
10117
249
Kohán jelzéssel: Házikó. Pasztell, papír (szakadással), üvegezett keretben, 29×39 cm 1149602
10118
249
1189474
10119
249
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Kötélhúzók. Tus, papír, jelzett, 29×41 cm
1137911
10120
249
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Kastély. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hagyatéki pecséttel, 19×29 cm
1189594
10121
249
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Ébresztő. Lavírozott tus, papír, jelzett, 26×21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF