Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1192925
10012
249
Bánfi József (1936-): Vitorlások a kikötőben. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23×33 cm 1190126
10013
249
Beján jelzéssel: Bográcsolás a pitvarban, olaj, vászon, 38,5×28 cm 1186062
10014
249
Benczúr jelzéssel: Selyemre festett virágok. Üvegezett sérült keretben, 25×19 cm 1191943
10015
249
Beregszászy Tamás (1967-): Nyári délután. Olaj, vászon, jelzett, újszerű keretben, 17×23 cm
1197619
10016
249
14000
Berkes jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon, 51×62 cm 1198063
10017
249
Beron Gyula (1885-1971): Hajóállomás. Rézkarc, papír, jelzett, keretben, 29×41 cm 1198366
10020
249
Blahos Rudolf (1917-1986): Sopron. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×42 cm
1198361
10021
249
Blahos Rudolf (1917-1986): Balatoni horgászok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×38 cm
1189491
10022
249
Blahos Rudolf (1917-1986): Vízparton. Színes rézkarc, papír, jelzett, 27×34 cm
543155
10023
249
543294
10024
249
1180752
10025
249
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF