Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1047375
10038
249
Czellár Erika: Magyar leány. Vegyes technika, karton, jelzett, 21×10 cm
1191928
10039
249
Czinege Zsolt (1967-): Megpihenés. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 27×32 cm.
1191954
10040
249
Czinege Zsolt (1967-): A csónak. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 27×32 cm.
1191957
10041
249
Czinege Zsolt (1967-): Halászok. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 27×32 cm.
1196532
10042
249
50000
Czinege Zsolt (1964-): Párizsi utca részlet II. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×95 cm
1196530
10043
249
50000
Czinege Zsolt (1964-): Párizsi utca részlet I. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×100 cm
1136947
10044
249
24000
1189936
10045
249
Cserna jelzéssel: Érkező karaván. Olaj, falemez, 25×35 cm
1189939
10046
249
Cserna jelzéssel: Induló karaván. Olaj, falemez, 25×35 cm
1189529
10047
249
4600
Csohány Kálmán(1925-1980): Ady versek XI. Rézkarc (próba), papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×7 cm 1188661
10048
249
36000
Csuk jelzéssel: Mezei csokor vázában, olaj, karton, díszes fa keretben, 31,5×24 cm
1157474
10049
249
11000
Csuk Jenő (1887-1927): Libapásztor-lány. Vegyes technika, papír, 9×18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF