Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 322

10135.

Rufpreis:
4 000 HUF

Láng Rudolf (1904-1991): Floriansmühle München. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×14 cm
10136.

Rufpreis:
5 000 HUF

Láng Rudolf (1904-1991): Lovasok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×17 cm
10137.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

10138.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ligeti Sándor és fiai Kispest: Szent József a kis Jézussal. Vegyes technika, papír, pecséttel jelzett, 40×15 cm
10139.

Rufpreis:
3 000 HUF

10140.

Rufpreis:
3 000 HUF

10141.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

M jelzéssel: Modern portré. Olaj, papír, 30×23 cm
10142.

Rufpreis:
1 000 HUF

Macskássy János (1910-1993): Dupla öröm, Totó Lottó plakátterv, vegyes technika, papír, jelzett, hátulján feliratozva, pecséttel jelezve, 27,5×21 cm
10143.

Rufpreis:
4 000 HUF

Madaras László: Új Ikarus. Linó, papír, jelzett, gyűrött, kisebb szakadásokkal, 70×40 cm
10144.

Rufpreis:
800 HUF

Maris jelzéssel: Mediterrán városrészlet. Vegyes technika, selyem, üvegezett keretben, 41×22 cm
10145.

Rufpreis:
4 000 HUF

MCP jelzéssel: Kilátás a városra és a dombokra. Olaj, farost, keretben, 85×60 cm
10146.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF