Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1189608
10135
249
1194021
10136
249
Láng Rudolf (1904-1991): Floriansmühle München. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×14 cm
1157481
10137
249
4800
Láng Rudolf (1904-1991): Lovasok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×17 cm
1038845
10138
249
1197980
10139
249
Ligeti Sándor és fiai Kispest: Szent József a kis Jézussal. Vegyes technika, papír, pecséttel jelzett, 40×15 cm 566346
10140
249
1061318
10141
249
4600
1151005
10142
249
M jelzéssel: Modern portré. Olaj, papír, 30×23 cm
1190568
10143
249
Macskássy János (1910-1993): Dupla öröm, Totó Lottó plakátterv, vegyes technika, papír, jelzett, hátulján feliratozva, pecséttel jelezve, 27,5×21 cm 1154620
10144
249
Madaras László: Új Ikarus. Linó, papír, jelzett, gyűrött, kisebb szakadásokkal, 70×40 cm 1189628
10145
249
Maris jelzéssel: Mediterrán városrészlet. Vegyes technika, selyem, üvegezett keretben, 41×22 cm
1194344
10146
249
MCP jelzéssel: Kilátás a városra és a dombokra. Olaj, farost, keretben, 85×60 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF