Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1189092
10232
249
Szőnyi jelzéssel: Tájkép. Akvarell, papír (sérült), 25×36 cm 1189066
10233
249
1198010
10234
249
Trojan-Marian József (1931-):kis grafika klisék, jelzett, papír,3db, 15x10cm
1189456
10235
249
1196752
10236
249
Yuji Umetsu(1952-): Bogáncs. Művészi nyomat, jelzett, kartonra kasírozva, 10,5x8 cm
1197746
10237
249
Urbán Sándor (1965-): Parkban. Olaj, farost, jelzett, keretben, 24×38 cm 1195711
10238
249
Vajda Zsiga jelzéssel: Zarándok. Olaj, vászon, 51x28 cm 1189590
10239
249
1189614
10240
249
4800
Varsányi Pál (1902-1990): Kofa. Alumínium metszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×18 cm
1178506
10241
249
Vass jelzéssel: Víztorony. Akvarell, papír, 18×29 cm 1157495
10242
249
9500
Vaszary János (1867-1939): varró asszonyok. Litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 23×34 cm
1191358
10243
249
28000
Várkonyi János (1947-): Találka. Olaj, farost, jelzett, keretben, 32×45 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF