Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 322

Szőnyi jelzéssel: Tájkép. Akvarell, papír (sérült), 25×36 cm
10232.

Rufpreis:
1 600 HUF

10233.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Trojan-Marian József (1931-):kis grafika klisék, jelzett, papír,3db,  15x10cm
10234.

Rufpreis:
1 600 HUF

10235.

Rufpreis:
4 000 HUF

Yuji Umetsu(1952-): Bogáncs. Művészi nyomat, jelzett, kartonra kasírozva, 10,5x8 cm
10236.

Rufpreis:
1 200 HUF

Urbán Sándor (1965-): Parkban. Olaj, farost, jelzett, keretben, 24×38 cm
10237.

Rufpreis:
800 HUF
15

Vajda Zsiga jelzéssel: Zarándok. Olaj, vászon, 51x28 cm
10238.

Rufpreis:
5 000 HUF

10239.

Rufpreis:
2 800 HUF

Varsányi Pál (1902-1990): Kofa. Alumínium metszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×18 cm
10240.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Vass jelzéssel: Víztorony. Akvarell, papír, 18×29 cm
10241.

Rufpreis:
800 HUF

Vaszary János (1867-1939): varró asszonyok. Litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 23×34 cm
10242.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Várkonyi János (1947-): Találka. Olaj, farost, jelzett, keretben, 32×45 cm
10243.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF