Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 322

10220.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szász Endre (1926-2003): Illusztráció (Gorkij: Éjjeli menedékhely). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 16×9 cm
10221.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szinyei jelzéssel: Folyó part. Olaj, vászon, 30×45 cm
10222.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Szinyei jelzéssel: Virágzó folyó part. Olaj, vászon, sérült 30×45 cm
10223.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Szilágy Ilona (1904-?): Hódmezővásárhely. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×49 cm
10224.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szilágyi Ilona (1904-1985): Visegrád. Vegyes technika, papír, jelzett, keretben, 22×31 cm
10225.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szilvásy Margit (1898-1977): Pecázó. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×37 cm
10226.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szimcsik jelzéssel: Templom. Olaj, vászon, keretben, 24×22 cm
10227.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szolnay jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír (szakadásokkal), üvegezett keretben, 19×21 cm
10228.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szolnay jelzéssel: Parkban. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23×16 cm
10229.

Rufpreis:
3 000 HUF

10230.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

H. Szögi Irén (?- ): Téli naplemente, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 9,5×14,5 cm
10231.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF