Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1190098
10220
249
1189383
10221
249
Szász Endre (1926-2003): Illusztráció (Gorkij: Éjjeli menedékhely). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 16×9 cm
1177038
10222
249
4800
Szinyei jelzéssel: Folyó part. Olaj, vászon, 30×45 cm 1177040
10223
249
4800
Szinyei jelzéssel: Virágzó folyó part. Olaj, vászon, sérült 30×45 cm 1198062
10224
249
Szilágy Ilona (1904-?): Hódmezővásárhely. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×49 cm 1192162
10225
249
Szilágyi Ilona (1904-1985): Visegrád. Vegyes technika, papír, jelzett, keretben, 22×31 cm 1193974
10226
249
Szilvásy Margit (1898-1977): Pecázó. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×37 cm
1196355
10227
249
Szimcsik jelzéssel: Templom. Olaj, vászon, keretben, 24×22 cm 1189059
10228
249
Szolnay jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír (szakadásokkal), üvegezett keretben, 19×21 cm 1189054
10229
249
Szolnay jelzéssel: Parkban. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23×16 cm 1042848
10230
249
1193557
10231
249
H. Szögi Irén (?- ): Téli naplemente, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 9,5×14,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF