Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1190125
10196
249
1175910
10197
249
1188588
10198
249
Somlai Vilma (1938-2007): Koratavasz a Balatonon, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 22,5×32 cm
1189446
10199
249
Somodi László: Harcban az ellenforradalmárokkal. Rézkarc, papír, 19×29 cm 1197871
10200
249
Sostarics Lajos (1896-1968): Schmidt kastély,akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 16x20cm 1197820
10201
249
Sostarics Lajos (1896-1968):Liget Lenin szoborral, cca 1950, akvarell, papír, jelzés nélkül, 30x23cm
1197855
10202
249
Sostarics Lajos (1896-1968): Móra munka közben, tus, papír, jelzett, 37x236cm 1194811
10203
249
Sólyom jelzéssel: Szabadságszobor. Olaj, farost, 69×50 cm
1192655
10204
249
Spányi jelzéssel: Folyópart. Akvarell, papír, keretben, 19×27 cm 1189391
10205
249
Stettner Béla (1928-1984): Kommunisták első megbeszélése. Rézkarc, papír, 19×29 cm 1175726
10206
249
Stettner Béla (1928-1984): Kilátás a várból. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, rézkarc egy kis részét levágták, 7×12 cm 1175729
10207
249
Stettner Béla (1928-1984): Margit híd. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 8×13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF