Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 322

10196.

Rufpreis:
5 000 HUF

10197.

Rufpreis:
4 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Koratavasz a Balatonon, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 22,5×32 cm
10198.

Rufpreis:
3 000 HUF

Somodi László: Harcban az ellenforradalmárokkal. Rézkarc, papír, 19×29 cm
10199.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Schmidt kastély,akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 16x20cm
10200.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968):Liget Lenin szoborral,  cca 1950, akvarell, papír, jelzés nélkül, 30x23cm
10201.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Sostarics Lajos (1896-1968): Móra munka közben, tus, papír, jelzett, 37x236cm
10202.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sólyom jelzéssel: Szabadságszobor. Olaj, farost, 69×50 cm
10203.

Rufpreis:
10 000 HUF

Spányi jelzéssel: Folyópart. Akvarell, papír, keretben, 19×27 cm
10204.

Rufpreis:
4 000 HUF

Stettner Béla (1928-1984): Kommunisták első megbeszélése. Rézkarc, papír, 19×29 cm
10205.

Rufpreis:
2 800 HUF

Stettner Béla (1928-1984): Kilátás a várból. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, rézkarc egy kis részét levágták, 7×12 cm
10206.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stettner Béla (1928-1984): Margit híd. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 8×13 cm
10207.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF