Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1190016
10244
249
Vetlányi H. jelzéssel: Búcsúban. Akvarell, papír,kissé viseltes szélekkel, 48x35cm 1194232
10245
249
Zádor István (1882-1963): Gémeskút. Rézkarc, papír, sérült, üvegezett keretben, 25×33 cm
1137880
10246
249
Zádor István (1882-1963): A koronázó templom. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, 20×25 cm
1197983
10247
249
Zádor István (1882-1963):Kazánkovácsműhelyben (1921), rézkarc- próbanyomat, üvegezett keretben, beázási nyomokkal, 51x40cm
1155484
10248
249
Zeller jelzéssel: Ligetes táj. Olaj, farost, 50×65 cm
1195603
10249
249
28000
Zicherman Sándor (1935-): Üzbég zenészek. Olaj, farost, jelzett, keretben, 38×51 cm 1192766
10250
249
Olvashatatlan jelzéssel: Város. Olaj, farost, 20×30 cm 1192756
10251
249
Olvashatatlan jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, farost, 20×30 cm 1192769
10252
249
Olvashatatlan jelzéssel: Szénaboglyák. Olaj, farost, 20×25 cm 1189991
10253
249
Olvashatatlan jelzéssel: VI. György brit király (a dadogós király), olaj, vászon,kis lyukkal, 60x50cm 1196373
10254
249
Olvashatatlan jelzéssel: Házudvar. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 31×21 cm 1192826
10255
249
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF