Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 322

Vetlányi H. jelzéssel: Búcsúban. Akvarell, papír,kissé viseltes szélekkel, 48x35cm
10244.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Gémeskút. Rézkarc, papír, sérült, üvegezett keretben, 25×33 cm
10245.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zádor István (1882-1963): A koronázó templom. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, 20×25 cm
10246.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zádor István (1882-1963):Kazánkovácsműhelyben (1921), rézkarc- próbanyomat, üvegezett keretben, beázási nyomokkal, 51x40cm
10247.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zeller jelzéssel: Ligetes táj. Olaj, farost, 50×65 cm
10248.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10249.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Olvashatatlan jelzéssel: Város. Olaj, farost, 20×30 cm
10250.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Olvashatatlan jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, farost, 20×30 cm
10251.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Olvashatatlan jelzéssel: Szénaboglyák. Olaj, farost, 20×25 cm
10252.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Olvashatatlan jelzéssel: VI. György brit király (a dadogós király), olaj, vászon,kis lyukkal, 60x50cm
10253.

Rufpreis:
4 000 HUF
13

Olvashatatlan jelzéssel: Házudvar. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 31×21 cm
10254.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10255.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF