Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 322
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1179061
10268
249
36000
Balogh jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, vászon, 60×80 cm
1159741
10269
249
1139038
10270
249
1062772
10271
249
1190120
10272
249
Olvashatatlan jelzéssel: Magányos lovas. Olaj, fa lemez, karcos, 40×50 cm
1190127
10273
249
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelmes pár. Olaj, vászon, sérült vászon, 52×72 cm
1190119
10274
249
Olvashatatlan jelzéssel: Magányos szénakazal. Pasztell, papír, szakadással, 23×34 cm 1189633
10275
249
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Színes rézkarc, papír, üvegezett keretben, 26×20 cm
1197020
10276
249
Olvashatatlan jelzéssel: Erdő részlet. Színes ceruza, papír, üvegezett antik keretben, 19×12 cm 1196372
10277
249
Olvashatatlan jelzéssel: Cigarettázó fiú. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 70×50 cm
1060603
10278
249
1196031
10279
249
Olvashatatlan jelzéssel: Kassa Szent Erzsébet-dóm. Litográfia, papír, 24×18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF