Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 322

Balogh jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, vászon, 60×80 cm
10268.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10269.

Rufpreis:
12 000 HUF

10270.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10271.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Olvashatatlan jelzéssel: Magányos lovas. Olaj, fa lemez, karcos, 40×50 cm
10272.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Szerelmes pár. Olaj, vászon, sérült vászon, 52×72 cm
10273.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Olvashatatlan jelzéssel: Magányos szénakazal. Pasztell, papír, szakadással, 23×34 cm
10274.

Rufpreis:
1 200 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Színes rézkarc, papír, üvegezett keretben, 26×20 cm
10275.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Olvashatatlan jelzéssel: Erdő részlet. Színes ceruza, papír, üvegezett antik keretben, 19×12 cm
10276.

Rufpreis:
1 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Cigarettázó fiú. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 70×50 cm
10277.

Rufpreis:
5 000 HUF

10278.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kassa Szent Erzsébet-dóm. Litográfia, papír, 24×18 cm
10279.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF